KEKOVE YAT TURU

           Kekova Yat Turları Kekova'ya geldiğiniz zaman yapmanız gereken ilk şeydir.Çünkü Kekova'da gezebileceğiniz yerlerin neredeyse tamamını tekneyle gezebiliyorsunuz.Arabanızla ancak Üçağız Köyüne kadar gelebiliyorsunuz.Asıl görüp gezeceğiniz yerler için tekneyle devam etmeniz gerekmektedir.Kekova Yat Turlarının başlangıç noktası Üçağız Köyü Limanıdır.Üçağız Köyünden isterseniz kendinize ait özel bir tekneyle,dilersenizde sabah 10:45'de hareket eden paylaşımlı teknelerle tura katılabilirsiniz. Akvaryum koyunda başlayan altı buçuk saatlik Yat Turu serüveniniz Kale Köyünde son bulmaktadır.

           Kekova Yat Turuyla göreceğiniz yerler içerisinde Tersane Koyu,Batık Şehir,Korsan Mağarası,Gökkaya Koyu.Gökkaya koyunda öğle yemeğimizi yedikten sonra Esmeralda koyuna geçiyoruz.Esmeralda Koyunda çay molamızı yaptıktan sonra Kale Köyüne varıyoruz.Adalar Arasında kısa bir yüzme molasından sonra Üçağız Limanına dönerek turumuzu tamamlıyoruz. 

NOT:Biz bir Aile işletmesiyiz,Tekneler kendimize ait olup,teknelerimizle yapacağız turlarda herhangi bir acenta veya şirkete komisyon ödememektesiniz.