KEKOVA KALE ile Kısa Tur Hizmeti

Antalya Üçağız'da olmazsa olmazlardan birisi de Kısa Tur'dur. Kısa Tur Sırasında bütün gürültülü ve sesli yerlerden uzak sakin bir tatil günü sizinde hakkınız. Masmavi o güzel koylarda izlee hem eğlenip hem dinlenebileceğiniz bir ortam sunarak sizlere kusursuz Kısa Tur hizmetini sunmaya çalışmaktayız. Antalya Üçağız Kısa Tur hizmetlerinde aileniz ve tanıdıklarını ile harika zaman geçirebilirsiniz.

Antalya Üçağız Kısa Tur

Antalya gelip de Antalya Üçağız bölgesinde Kısa Tur etkinliğini yapmanız sizlere, ailenize veya arkadaşlarınıza büyük eğlence olanağı sağlamaktadır. Kısa Tur gibi hizmetlerin Antalya Üçağız'da çok büyük popüleritesi bulunmaktadır. Bunun sebebi ise gelen kişilerin ve grupların beraber eğleneceği bir aktivite olmasıdır. Antalya Üçağız Kısa Tur,Kekova'ya geldiğinizde yapmanız gereken ilk şeydir.Eğer kekovaya gelipte tekne turu yapmadan döndüyseniz,KEKOVA'yı hiç görmemişsiniz demektir.

Antalya Üçağız özel

Antalya Üçağız Kısa Tur, Klasik KEKOVA TEKNE TURUNDA günübirlik teknelerin,acenta ve kooperatif teknelerinin gittiği o klasik kalabalık koylarda gezip denize girebiliyorsunuz,fakat yapacak olduğunuz bu turla çok özel koylar görecek ve eşsiz sularında denize girme imkanı bulacaksınız.Gerçektende o koylardan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Antalya Üçağız Tekne Turu Fiyatları

Siz değerli müşterilerimiz bu güzel ve özel hizmetlerden kusursuz bir şekilde faydalandırabilmek için aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Adres: KALEÜÇAĞIZ mah. ÜÇAĞIZ sok.NO:96 DEMRE/ANTALYA

Telefon: +90 532 416 17 29

E-Mail: info@kekovakale.com